co jest z Zx 1.9 i wszystkim innym?

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
reducoil
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 11/10/04, 23:29




przez reducoil » 11/10/04, 23:42

Witam,

tutaj byłem szczęśliwy, że odkryłem tę stronę, przeprowadziłem wiele badań na temat pantone i wszystkiego, aby dowiedzieć się, co było prawdą i fałszem, ale nie jest to bardzo łatwe .. ,

moje pytanie zawsze brzmi: jak tylko zespół pantone, czy sam zespół jest naprawdę interesujący, czy tylko fakt wstrzykiwania wody jest korzystny? W każdym razie

Autor tej strony i jego nauczyciel wykonali świetną robotę, montując ją na samochodzie, który wydaje się działać dobrze, podobnie jak wiele innych osób, myślę, że chciałbym dowiedzieć się nieco więcej o tym, co to jest jest dzisiaj ...

więc: przejście na ławce? precyzyjna analiza pod kątem zanieczyszczenia?

bo jeśli mamy dobre wyniki, dla mnie byłby to pierwszy dowód (no cóż, pierwsza poważna rzecz) pod względem wydajności (co nie zawsze wyjaśniałoby to zjawisko, ale dobre) ... i byłoby łatwiej rozpowszechniać informacje !!

voila, chciałem tylko powiedzieć, że ... i przynieść forum trochę!

Z poważaniem,

reducoil
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 12/10/04, 00:11

redukoil napisał:Witam,

tutaj byłem szczęśliwy, że odkryłem tę stronę, przeprowadziłem wiele badań na temat pantone i wszystkiego, aby dowiedzieć się, co było prawdą i fałszem, ale nie jest to bardzo łatwe .. ,

moje pytanie zawsze brzmi: jak tylko zespół pantone, czy sam zespół jest naprawdę interesujący, czy tylko fakt wstrzykiwania wody jest korzystny? W każdym razie

Autor tej strony i jego nauczyciel wykonali świetną robotę, montując ją na samochodzie, który wydaje się działać dobrze, podobnie jak wiele innych osób, myślę, że chciałbym dowiedzieć się nieco więcej o tym, co to jest jest dzisiaj ...

więc: przejście na ławce? precyzyjna analiza pod kątem zanieczyszczenia?

bo jeśli mamy dobre wyniki, dla mnie byłby to pierwszy dowód (no cóż, pierwsza poważna rzecz) pod względem wydajności (co nie zawsze wyjaśniałoby to zjawisko, ale dobre) ... i byłoby łatwiej rozpowszechniać informacje !!

voila, chciałem tylko powiedzieć, że ... i przynieść forum trochę!

Z poważaniem,

reducoil

Dokładnie na tę chwilę ... Nie możemy powiedzieć, że występuje efekt „pantone”, czy nie ... lub jeśli wszystko dzieje się w komorze spalania ... lub nawet jeśli woda jest wstępnie przygotowana w reaktorze (którego w tej chwili nie można uznać za doping wodny jako zwykły wymiennik).

W tej chwili nie ma przejścia na ławce tylko dlatego, że nie można sporządzać deklaracji zużycia na ławce na rolkach (w przeciwnym razie musisz być przyjacielem z prioprio ławki!)

Pewne jest jednak to, że wtryskiwanie wody do silnika spalinowego ma korzystny wpływ (patrz różne strony na ten temat w witrynie)

Jeśli chodzi o istnienie efektu pantone, radzę uważnie przeczytać mój raport, wiem, że 117 stron jest długa, ale pozwala ustalić pewne podstawy ... i mieć kilka pomysłów + naukowców w buszu Intox, czyli siatka ... Z drugiej strony zainteresowanie zgromadzenia 100% pantone w depolucji jest rażące (patrz raport i strona „depolucja”) za cenę znacznie niższą niż doniczki cata .... wtedy ja chciałbym wiedzieć, gdzie to blokuje !!

Voila!
0 x
reducoil
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 11/10/04, 23:29




przez reducoil » 13/10/04, 19:44

tak, tak naprawdę już próbowałem go pobrać, ale nie mogę tego zrobić ... ale mogłem pobrać 60 stron z części „eksperymenty”, więc to dziwne.

W rzeczywistości jeden z moich przyjaciół właśnie rozpoczął projekt, aby upowszechnić tę technikę, a nawet sądzę, że ma on nadzieję na dokładną analizę gazów (w laboratorium), aby określić zysk w zakresie usuwania zanieczyszczeń. Ale hej, jeszcze go tam nie ma. Krótko mówiąc, żeby powiedzieć, że oficjalne badanie twojego samochodu z pewnością może być bardzo przydatne, ale rozumiem, że nie jest to bardzo łatwe.

Mnie w tym wszystkim, i pomimo moich badań, zawsze coś mi ucieka ... Ponieważ dzisiaj przemysłowcy są zainteresowani znalezieniem „łatwych” rozwiązań w celu zmniejszenia zanieczyszczenia ...
0 x

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 107