Pantone montażu Citroen HY diesel INDENOR

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
zizinewik
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 18/11/13, 10:04

Pantone montażu Citroen HY diesel INDENOR




przez zizinewik » 18/11/13, 11:34

Bonjour à tous et à toutes.

W końcu się na to zapisałem forum bardzo interesujące, ponieważ zrobiłem już montaż na moim Hy diesel wiru, a także systemu pantone (reaktor plus bubbler), z niewielką wiedzą na temat moich 18 lat w tym czasie, dziś mam 30 lat i chciałbym mieć więcej informacji na temat tych różnych zespołów.

Po pierwsze, jak nazywasz GV?

po drugie zastanawiałem się nad podgrzewaniem bełkotki przez obejście wydechu, a co za tym idzie powrót wydechu w dolocie? NIE, wydaje mi się to trochę dziwne?

jeśli nie, jak myślisz, co najlepiej pasowałoby do mojego wolnossącego diesla 2.0? a czy jest ktoś kto już montował taki układ na indenorze, J7, J9, 504, 505 lub innym silniku?

Dziękuję serdecznie
Czekam na czytanie od Ciebie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Edycja Pantone na citroenie HY diesel INDENOR




przez Flytox » 18/11/13, 23:34

Witaj zizinewiku, witaj

zizinewik napisała:W końcu się na to zapisałem forum bardzo interesujące, ponieważ zrobiłem już montaż na moim Hy diesel wiru, a także systemu pantone (reaktor plus bubbler), z niewielką wiedzą na temat moich 18 lat w tym czasie, dziś mam 30 lat i chciałbym mieć więcej informacji na temat tych różnych zespołów.

Czy możesz przesłać nam jakieś zdjęcia, schematy itp.:P

Po pierwsze, jak nazywasz GV?

Generator pary. Albo GVI Instant.

po drugie zastanawiałem się nad podgrzewaniem bełkotki przez obejście wydechu, a co za tym idzie powrót wydechu w dolocie? NIE, wydaje mi się to trochę dziwne?

Nie wszystkie gazy przechodzące przez wlot są „wykorzystywane” w ten sam sposób. Na przykład główny, azot (70%) interweniuje „niewiele” (z wyjątkiem zanieczyszczenia NOx). Jeśli dodasz spaliny do wlotu, o ile nie szukasz maksymalnej mocy, nie zmienia to zasadniczo muzyki.

Jeśli ogólnie w dopływie zmniejsza się udział tlenu, maksymalna możliwa moc również maleje. Diesel pracuje na 10-15% nadmiarze powietrza (i tlenu) przy pełnym otwarciu przepustnicy. Przy niższej mocy ma znacznie więcej tlenu niż to konieczne. Jeśli manipulujemy proporcjami gazów i spalin, nie jest to katastrofa.

Z drugiej strony gorące gazy mogą przenosić znacznie więcej wody w postaci kropelek lub pary wodnej, co może znacznie poprawić spalanie. Podsumowując, możemy poprawić konsumpcję, zanieczyszczenie itp., ale nie możemy dążyć do pełnej puli na Econo!: mrgreen:

jeśli nie, jak myślisz, co najlepiej pasowałoby do mojego wolnossącego diesla 2.0?


Nie ma jednej odpowiedzi....musisz studiować zgodnie z tym, co chcesz, wiedzieć, jak to zrobić, dostępną przestrzenią, czasem, pieniędzmi, które możesz na to przeznaczyć, itp.... : Mrgreen:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
zizinewik
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 18/11/13, 10:04




przez zizinewik » 19/11/13, 13:59

Dziękuję za odpowiedź, jeśli chodzi o miejsce, mam więcej niż rozsądek wokół silnika.
średnie pytanie, koniecznie powiemy jak najmniej. a gdyby nie kwestia know-how to myślę, że dam radę po domu od A do Z, a także kilka pojazdów... tak:
Mam swojego H od 10 lat i odrestaurowałem go dawno temu za pomocą środków ucznia, bez znajomości i praktyki spawów, mastyksu czy innych... wreszcie.
więc przeniosłem się do Aveyron w Rodez, aby podążać za moją urodą, zresztą tak pewną siebie forum są na rodez ... Jestem taker? A ponieważ zakładam firmę, wcześniej miałem trochę wolnego czasu, teraz jest to bardziej skomplikowane, więc zająłem się moim H i wygląda to tak.
Obraz
przeszczep nowego ciała... teraz uczę się spawać, lol

Obraz
Obraz
mały spaw tylnego słupka...
Obraz
Wypiłem trochę kifa... Marzę.
Obraz
potem podwozie i wnętrze...
Obraz
Robię na nowo wszystko, co jest zardzewiałe lub zgniłe... ale ile czasu to zajmuje, zwłaszcza gdy nie jesteś w branży... popełniamy wiele błędów...
Obraz
Obraz
Obraz
Poprawiłem wzmocnienia, tył i tak dla każdego skrzydła...
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
garaż, który miałem, został sprzedany, więc przeprowadziliśmy się i pojechaliśmy do domu… ​​by skończyć w mniej przyjemnych warunkach.
Obraz
a oto nowa lokalizacja okna.
Obraz
Obraz
widok od tyłu mniej więcej skończony.
Obraz
mała przednia rynna po stronie pasażera, ale zrobiłem to samo wszędzie...
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
a tu mała zapowiedź, reszta wkrótce... powoli postępuje ale pewnie, praca nie jest warta kulturysty, ale przynajmniej jak to mówią "ja to zrobiłem".

Teraz chciałbym zrobić coś nieco czystszego niż moja wersja nr 1, najbardziej martwi mnie bełkotka, nie bardzo wiem, czego użyć.
0 x
fred12390
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 13/11/13, 07:05




przez fred12390 » 19/11/13, 21:47

cześć jesteśmy sąsiadem lol!! powodzenia w odbudowie yh ja osobiście pracuję więcej na kotłach, ale mam przyjaciół, którzy już zrobili pantomimy, które działają, mogę cię z nimi skontaktować, jeśli ci powie
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 19/11/13, 22:03

zizinewik, musisz uszanować żądany format zdjęć, które publikujesz, są o wiele za duże i zniekształcają całą prezentację…. więc niewiele widzimy : Mrgreen:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 158