Kalkulator fiolki

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
micheloum
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 27/05/08, 12:02

Kalkulator fiolki




przez micheloum » 28/05/08, 07:29

fiolka kalkulatora zajmuje 800 euro, ale ponieważ jest to stary model, prawie niemożliwy do znalezienia. Musisz więc przejść na model filcowy, którego potrzebujesz trochę ponad 2000 euro. Dlatego interesuje mnie proces pantone. Nie do końca rozumiem obliczenia generatora pary. Jestem na emeryturze, mam cały czas na eksperymentowanie
0 x
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars

Re: cześć




przez martien007 » 28/05/08, 09:11

micheloum napisał:fiolka kalkulatora zajmuje 800 euro, ale ponieważ jest to stary model, prawie niemożliwy do znalezienia. Musisz więc przejść na model filcowy, którego potrzebujesz trochę ponad 2000 euro. Dlatego interesuje mnie proces pantone. Nie do końca rozumiem obliczenia generatora pary. Jestem na emeryturze, mam cały czas na eksperymentowanie

2000 euro za kalkulator !!! Myślę, że jest używany tylko do LPG?

Ponownie, stare „podstawowe” systemy mogły być mniej precyzyjne w dostarczaniu gazowego LPG do silnika, ale nie było tam drogiego elektronicznego sterownika i działało dobrze.

Niech żyje elektronika pokładowa: kiedy się zepsuje, pojazd w idealnym stanie może zostać zezłomowany z powodu takiego problemu.

Idź zobacz na forum wskazanych przez Ciebie list LPG I Citro w pierwszym poście, który otworzyłeś. Prawdopodobnie mają tańsze rozwiązanie lub skrzynkę z drugiej ręki, a za radą Michelma na temat Pantone GV podał również adres, pod którym jest to bardzo dobrze wyjaśnione:

https://www.econologie.com/forums/tranformer ... t5400.html

PS: dlaczego stworzyłeś nowy temat, zamiast kontynuować w pierwszym, który stworzyłeś?

Aby go znaleźć, wyświetl 100 ostatnich wiadomości (w lewym górnym rogu).
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 28/05/08, 11:09

: Arrow: Tak, wygląda na to, że jest kluska ...

Czy nie utworzyłbyś nowego tematu zamiast odpowiadać na oryginalny temat? :?

Jeśli tam przejdzie mod ...

Kwoty, które ogłaszasz za naprawę, to absurdalny.::

Na twoim miejscu poruszę niebo i ziemię, aby znaleźć rozwiązanie ...

Idź na forum gpl (w razie potrzeby umieść temat w linku tutaj) Nie chodzę tam zbyt często. :|
0 x

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 123