Łączcie się! Przegląd

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 07/11/04, 12:56

To właśnie tutaj można reagować na projekcie CMP zasobów Unii. Oto e-mail wysłałem do listy mailingowej:

Bonjour à tous,

Po niektórych swoich reakcjach, oto jak to widzę dla "później". Niestety w tym poczty elektronicznej jest nieco długi, ale starałem się rozwiązać wszystkie punkty ... Dziękuję za przeczytanie.

Poniższy komunikat potwierdzający mój pomysł na pewnego rodzaju federacji kładzie I jako załącznik, ponieważ zgadzam się całkowicie z tego i to, że w rzeczy pouront do przodu tak szybko, jak to możliwe.

1) Pierwsza twoje reakcje:

Były ku mojemu zaskoczeniu, raczej pozytywne (tzn Xavier jest umiarkowanie negatywne? Może nie wiem) ... no to jest pewne, że "spekulanci" szpiedzy i wszelkiego rodzaju milczą i pozostają " silent "... większość z was, która wreszcie zareagował, wzmocniły moją pocztę certe nieco agresywny (ale żeby ludzie reagują czasami jest to, co jest potrzebne!).
Miałem pewne reakcje w prywatnym raczej pozytywne, ale również dla mnie "przynieść na ziemię" i wszelkie czysto negatywne dąży do destabilizacji mnie! Więc pozytywów.

Tak więc pierwszy punkt jest więc w trakcie tego "związku" i dzielenia się.

2) Organizacyjne

Powinny być wykorzystane do poprawy indywidualnych umiejętności, mam na myśli, że nie jest improwizowana, np silnika. Każdy będzie najlepiej wykorzystać własną wiedzę i umiejętności jak najlepiej przejść na "rzecz". Niektóre z nich będą bardziej techniczne, administracyjne i inne, bardziej lepiej organizować spotkania, nawiązywać kontakty, aby konta, etc etc ...

Wszystkie umiejętności zmotywowanych ludzi będą mile widziane, ale absolutnie konieczne jest, aby wiedzieć, jak przekazywać, ufać, a przede wszystkim nie chcieć dopasować systemu i szybko zarobić dużo pieniędzy ... to najlepszy sposób, aby zredukować do zera związek zawodowy i właśnie tego oczekują nasi krytycy !! W każdym razie, biorąc pod uwagę odmowę patentu pantone, system nie należy do nikogo, a wszystko, co jest transmitowane w Internecie, należy do domeny publicznej! Paradoksalnie, jest to również ograniczenie rozwoju przemysłowego.

a) Zasoby ludzkie

Wszystkie osoby, które chciałyby wziąć udział we wspólnym projekcie dokona ich umiejętności mogą wnieść do projektu. Częstym arkusz informacyjny pourait być pomocne dla tego kroku. Ogromne zasoby ludzkie i doświadczenie dostępne wśród emerytów! Większość nie zwrócił przyczyni się do postępu "coś"!

b) prawne

Tak właśnie myślę, że rzeczą pourait najlepszych prac: kilka reaktywne lokalne stowarzyszenie pogrupowane w "federację" struktury zaawansowania narodowej. Zalety: szybkość i reaktywność régionnale wymiany i nationnale, bez oligarchia. Wada: ciężkie do wykonania, trzeba bardzo kompetentnych prawników, bezproblemową komunikację i wyznaczyć "liderów regionalnych". Najprostszą będzie prowadzony po prostu działa organizatora AFM Telethonu lub sercu restauracji: 2 są nationnaux z régionnales delegacji. Oczywiście dołączyć istniejące stowarzyszenia jest możliwe ...

c) środki finansowe i materialne

Pieniądze i ścięgna wojny, ale bardziej niż R & D. Bez pieniędzy będziemy robić nic. Nie sądzę, że skutecznym sposobem na dobrotliwego: indywidualne umiejętności będą musiały zostać zapłacone (niekoniecznie finansowo), więc mniej lub bardziej sprawiedliwe. Dlaczego niektóre korzyści darmowe długie godziny pracy z innymi? Bez "równowagi" w łóżeczku ... projekt nie nastąpi cnotliwe drogę! Oczywiście ci, którzy chcą być w stanie to zrobić, ale nie ma wątpliwości, że większość uczestników projektu łaskawie korzystać z pracy innych mniejszości! I to jest normalne!

Self-financingu będzie sposób, aby dać nam pełną swobodę, jak to możliwe, ale oglądać silnika R & D kosztuje drogie ... bardzo drogie. Oto kilka możliwych sposobów finansowania:
- Składki członkowskie w związku z tym potrzeba stałego zatrudniania
- Organizacja wykładów informacyjnych (cena NIE STIFF!)
- Darowizny via "polluthon" ... idea jest uruchamiany o tym myślisz!
- Sprzedaż materiałów / silnika doświadczalnego ...
- Etc etc ...

Powinieneś wiedzieć, że instrumentacja stanowisku do badań silnika kosztuje około € 150 000.
Aby uzyskać dowód, zapoznaj się z zasobami IFP: http://www.ifp.fr/IFP/fr/espacepresse/Doss...oteursOffre.pdf
Bez nich wciąż OZNACZA bricolera w 10 LAT !! Że czasu i energii zostanie zmarnowany!

Innymi słowy, myślę kombinacji 50 lub 100 ludzi dawać ... nic przeciwko 1000 lub 2000 stowarzyszonym osoby wzdłuż tej samej SENS
może rozpocząć o masie (media i finansowe) do mediów przemysłowych i tradycyjnej. Mamy 800 na liście .. i jestem pewien, że każdy wie, że 2 lub 3 ludzi, którzy chcą pracować w tej sprawie. Czy matematyka: 2000 Osoba dokonująca darowizny / wkład 50 100 euro (co ostatecznie jest cena 2 tankowania!) Pozwala na znaczne obciążenie finansowe, nie mówiąc już o środki z działań Unii !

Znowu inciste o tym bez środków Unii każdego z was nie uda.

Pytanie Sprzęt: wszelkie przydatne odzyskiwania materiałów i udostępnianie obróbki wyposażenie / spawanie / montaż byłby mile widziany.

3) Plan działania

Celem tego związku będzie wgłębienie do góry R & D do zrozumienia i opanowania procesu. Rozpowszechnianie informacji będzie celem 2ieme.
Mogliśmy szybko (po kilku miesiącach) osiągnąć sprzedaż zmodyfikowanych silników. Ostatni 2 ma na celu sfinansowanie 1er i umiejętności każdego z nich.

Na chwilę obecną jest to, aby sprawdzić, czy pomysł przyciąga uwagę minimum entitées (fizycznych lub prawnych) władze i pragnących zaangażować się w sposób zrównoważony w projekcie.
W przeciwnym razie nie ma sensu, nie ma nic do stracenia czasu w tej idei.
W tym celu stworzyłem przestrzeń do dyskusji na forum ekonologii:

Pożądane byłoby spotkanie w tej sprawie forum zamiast wymieniać e-maile na tej liście mailingowej, w rzeczywistości znacznie łatwiej jest znaleźć informacje na temat forum tylko na liście ....

Osobiście nie wiem, na jakim poziomie zaangażowania mogę intervernir: Mam motywację, ale to wszystko zależy od motywacji ... I rozpoczęła się pomysł, myślę, że jest to wykonalne, ale to wszystko zależy od ciebie!

Oto idea jest reaktywowana ... nic nie mogę zrobić więcej w obecnym stanie rzeczy ...

Christophe Martz
0 x
Avatar de l'utilisateur
LULUBERLU42
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 07/11/04, 18:52




przez LULUBERLU42 » 07/11/04, 19:02

cześć
Poszedłem za pomysłem na forum yahoo, więc zostawiam nadzieję, że przyniosę mój kamień do budynku
Poziom umiejętności Posiadam 26ans, szkolenie projektantów przemysłowych, obecnie pracuję w firmie w Loarze, która produkuje systemy pompowania opon do pojazdów przemysłowych i terenowych, moje umiejętności są dość zróżnicowane, od pneumatycznego po spawanie mig / Tig, osobiście dużo majstruję w domu i próbuję przerobić sprzęt porzucony i mogę chodzić z minimum cierpliwości i wiedzy, aby dać tym, którzy jej potrzebują, mam Mały silnik wiedzy, szczególnie solex (hi hi), ale robię konserwację i naprawy mojego samochodu i mojego combi, więc uczę się każdego dnia ...
to jeśli mogę pomóc wdrożyć ten projekt byłbym zachwycony, dla przyszłości naszych dzieci.

serdecznie Sebastian
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 07/11/04, 19:02

przez to_pal2003, który był w błędzie forum

CHRISTOPHE Witam, ja po prostu czytać wiadomości e-mail na liście I całkowicie zgadzam się z tobą
ale biorę przykład

Mieszkam w małej miejscowości Nievre, już rok temu mniej więcej produkuje i instaluje PANTONE reateur który działa świetnie Jestem bardzo zmotywowany ale niestety znalazłem kogoś, kto może mi pomóc zaletą jako parament jestem jedyną osobą w okolicy i nie tylko poruszać zbyt

Chodzi mi o to, że daję pieniądze i oczekuję, fallout, że mnie nie interesuje, a poza tym mogę skorzystać z tego systemu utworzy bo chcą uczestniczyć, a ja po prostu przynieś mi pomoc bo nie elektroniki i tak będzie tam z grup w każdym dziale, ponieważ moim zdaniem nie powinien być sam w tym przypadku

PAT

PS: to dlaczego milczą aż prensent
0 x
WissVib
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 07/11/04, 20:35




przez WissVib » 07/11/04, 20:52

Witam was wszystkich, którzy czytają ten artykuł!

Jestem więcej niż motywację, aby osiągnąć ten ekologiczny federacji PMC-Geet!

Rzeczywiście, czas pracować w tym samym kierunku, aby osiągnąć pracy prototyp, co, jak tylko to możliwe. Do tego naprawdę myślę, powinniśmy wykorzystać wszystkie możliwe sposoby i dostępne !! Celem nie jest do wprowadzenia na rynek nowego Lobi, ale dostępne dla wszystkich technologii przemysłowej w celu zmniejszenia szkodliwych emisji spalin do środowiska, a tym samym zmniejszyć nawet odpady oleju do archaicznej technologii!

Jestem obecnie konserwator elektronicznych i mechanicznych w instalacji olejowej i mają duże doświadczenie w mechatroniki industrializacji, więc mam podwójną kompetencję w biurze projektowym oraz w zakresie (i jakie pola !!)

Jestem prawie wyczerpane wraz innych ludzi, którzy mogą zaprojektować zaawansowanych systemów elektronicznych i komputerowych (systemu zarządzania, analizy, dystrybucji, ...)

Pozostaje umieścić wszystkie te prace sieci, jestem gotowy zainwestować siebie technicznie, humanitarnie i finansowo w razie potrzeby! Jestem w Lyonie, a tym samym gotowość do działania grupę roboczą z druga osoba czuje się gotowy i dotyczyła tutaj!

Skontaktuj się ze mną!
0 x
pascalgrignon@infonie.fr
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 07/11/04, 20:48




przez pascalgrignon@infonie.fr » 07/11/04, 21:02

Witam,

Przeprowadzają badania Pantone koncentrować się wyłącznie na silnikach samochodowych?

Wydaje się, że znacznie łatwiej działać na generatorach lub kotłach. Koszt badań byłby znacznie niższy, a odkrycia w tej dziedzinie mogłyby przynieść korzyści pojazdom silnikowym.

Pracuję w branży komputerowej. Jestem gotowy, aby wziąć udział w tej przygodzie. Warunki i terminy, które zostaną określone razem.

Pascal
0 x
Avatar de l'utilisateur
krissg29
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 80
Rejestracja: 07/11/04, 21:26
Lokalizacja: centrum Finistere
x 2




przez krissg29 » 07/11/04, 22:17

Witam,

Znalazłem proces Pantone istnieją tylko 15 dni na stronie internetowej Quant'Homme i myślałem, że to było świetne!
Przeczytałem ponownie przeczytać artykuły i przykłady, i zrobiłem tymczasowy oddanych na VW zobaczyć
Najwyraźniej mają wystarczającą próżnię na wlocie do reaktora i w związku z tym, że nie działa prawidłowo, ale to się.

Do swojego pomysłu stowarzyszenia na rzecz rozwoju WPR, uważam, że to bardzo pozytywne. To może prowadzić jedynie do przodu "schmilblick".
Przez minusy, z istnienia patentu, komercjalizacja reaktora nie jest możliwe, jeśli się nie mylę.
Więc chcemy ograniczać się do rozpowszechniania informacji na temat, jak to zrobić ", wystawa" urządzeń, które działają, i powinno być po prostu o wszystkim.
Przed zmianą planetę z tym pracujemy!
Wreszcie, ma przewagę nad producentami, którzy poszukują do przechowywania wodoru w samochodzie: Z PMC, składa się stopniowo.
Kiedy myślimy o "przeciętnym Francuzie", który boi się samochodów LPG, ponieważ wybucha (tak, tak, powiedział to w telewizji), nie wyobrażam sobie tego w samochodzie wodorowym!

Cóż, w skrócie! Jestem elektrykiem auto mechanik szkolenia poprzez rekreację, elektroniki i Cybernovice potrzebą, więc jeśli mogę pomóc, jestem gry.

Bonne kontynuacja
Christophe (tak, inny)
0 x
Nie należy mylić i genialny inżynier
Raymond
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 08/11/04, 01:23




przez Raymond » 08/11/04, 01:42

Dobry wieczór wszystkim,

Osobiście byłbym szczęśliwy wyjazdem do assoc jak proponuje

Mój trening nie pozwala mi udawać się ważnym graczem, ale mogę zabrać skromny wkład.

Mam zasadnicze wykształcenie rolnicze, a ja zrobiłem moją karierę w przemyśle papierniczym lub jako samouk, wspiąłem się po drabinie po kroku.

Dzisiaj mam pre-emeryturze.

Mam silnik Citroen HY tub w stanie Doskonała, i mam zamiar użyć mnie wyposażenia wyprawy.

Muszę powiedzieć, że uważam, że system PANTONE w zeszłym tygodniu i to daje mi świeże!

Do zobaczenia wkrótce,

Raymond

PS Mieszkam w North Dome
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 08/11/04, 20:45

Natychmiast utworzę podpozycje GEOGRAFICZNE na forum spróbuj skorzystać z sekcji, która pasuje do Twojej okolicy, aby organizować się z bliskimi Ci osobami!
0 x
Avatar de l'utilisateur
SUPERFORM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 294
Rejestracja: 09/11/04, 14:00




przez SUPERFORM » 09/11/04, 14:07

Witam,

Jestem technikiem komputerowym, czas programator do czasu
Moje umiejętności, które mogą przynieść więcej do projektu są ograniczone, ale jestem zmotywowany.

Główną przeszkodą są pieniądze dla mnie, bo nie mam na bok, aby pomóc R & D ...
Poziom czas, to może być ustawione.

Dodam, że mam dość dużą zdolność uczenia się. Kiedy zacząłem patrzeć w PMC, wiedziałem nic o silnikach. Kilka miesięcy później, nie będąc ekspertem, rozumiem, co słyszę i mogę dać moje zdanie ...

Powiem to również w regionie zachodnim, ponieważ pochodzę z Nantes. Mam 26 lat.
Seb.
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 10/11/04, 13:37

Witam !!

Niektórzy już mnie znają forum.

I inżynier mechanik (UTC Compiègne) absolwent Trenuję w czasie krótszym niż rok. Mam zamiar wprowadzić firmą specjalizującą się w energetyce wiatrowej.
Mogę przynieść swoje umiejętności w zakresie inżynierii i modelowania i zarządzania projektem (...). Mam dobre doświadczenia asocjacyjną i dobre szkolenia naukowe.

Biorąc pod uwagę moje ograniczona dostępność w najbliższych miesiącach, nie może zaoferować więcej niż udział w określaniu struktury organizacji i każda z misji. Jestem szczególnie zainteresowany ideą PolluThon. Ja również wykłady (w Lyonie od lutego).

Będąc bardzo ruchliwe (przenieść obszar co sześć miesięcy ...) Nie pisałem w określonej kategorii geograficznej).
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 158