Stowarzyszenie Badań Ekologicznych

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
sylveno
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 23/06/04, 14:23

Stowarzyszenie Badań Ekologicznych




przez sylveno » 09/08/04, 10:27

Reprezentujemy stowarzyszenie gotowe inwestować w produkcję i dystrybucję reaktorów Pantone.
Jeśli posiadasz umiejętności montażu, być może będziemy mieli środki do promowania Twojego know-how.
Skontaktuj się z nami.
Gwarantujemy, że nie jesteśmy osobą nastawioną na zysk.
sylvie.enoch@wanadoo.fr
0 x
philflamine
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 06/05/04, 17:34




przez philflamine » 09/08/04, 15:23

Witaj Sylveno, czy możesz nam powiedzieć coś więcej o swoim stowarzyszeniu? ;)

W każdym razie gratuluję projektu!



Z jakiego regionu pochodzisz?
0 x
sylveno
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 23/06/04, 14:23




przez sylveno » 09/08/04, 18:54

I proszę bardzo, odkąd dziś rano otworzyłem ten temat, zostałem członkiem. Mam nadzieję, że to coś poważnego...
Przy okazji, widziałem wstęp webmastera: szukasz tego, co mam do zaoferowania. Do tego czasu nie byłem pewien, więc „mówiłem” potajemnie, ale teraz oto:
Kilku członków stowarzyszenia jest więcej niż zmotywowanych i mamy pieniądze do zainwestowania (niezbyt duże bogactwo, ale i tak nieźle jak na stowarzyszenie) w rozpowszechnianie reaktora Pantone. Niestety nie mamy umiejętności technicznych.
Nasz projekt polegałby na tym, aby mieć prototyp i wystawiać go na targach organicznych (i nieorganicznych też, nie ma powodu), aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.
Ukrytą nadzieją jest zapewnienie, że urzędnicy najszybciej jak to możliwe staną przed faktem dokonanym, jakim jest „woda paliwowa”, bez możliwości odwrotu.
Wracając do tematu rozwiniętego gdzie indziej: spotkajmy się, umiejętności grupowe!!!
0 x
sylveno
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 23/06/04, 14:23




przez sylveno » 09/08/04, 20:25

Na szczęście udało mi się szybko dotknąć większości członków stowarzyszenia. Oferujemy terminy do wyboru w eko-wiosce Barthes w Tarn:
15-18 października
5 - listopad 8
3-6 grudnia
10-13 grudnia
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 11/08/04, 13:58

Ale to dobrzy ludzie!!

Moglibyśmy poznać więcej szczegółów na temat stowarzyszenia, kim jesteś, co robisz i w ogóle? (strona internetowa ??)

W przeciwnym razie, jeśli chodzi o daty i miejsce spotkania, nie jest to zbyt praktyczne...
0 x
philflamine
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 06/05/04, 17:34




przez philflamine » 11/08/04, 14:19

Nie, to nie jest obok.... cóż, zawsze mogę wziąć stary, dobry bilet lotniczy do Carcassonne, ale nie jestem pewien, czy to wszystko jest spójne :rolleyes: :D
0 x
sylveno
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 23/06/04, 14:23




przez sylveno » 12/08/04, 08:18

To stowarzyszenie z 1901 r., Którego celem jest rozwój wszystkiego, co dotyczy ekologii środowiskowej i relacyjnej. na chwilę obecną istnieje intensywna aktywność wokół drugiego rodzaju. Teraz chcemy skupić się na środowisku ... stąd zainteresowanie tym forum.
Z tego co wiem, równie dobrze możesz mieszkać w Chinach, jak wybrać lokalizację i termin, który będzie racjonalnie odpowiadał każdemu?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 12/08/04, 20:13

W każdym razie jedną z najbardziej kompetentnych osób we Francji w Pantone jest Christophe, webmaster. Naprawdę tak myślę.

Zobaczymy, jaką reakcję zareaguje na ten post.

W przeciwnym razie, jak sądzę, ta dyskrecja jest przeznaczona dla twojego stowarzyszenia?!


A+
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 13/08/04, 08:41

Kiedy czytam słowa: inwestycja, sub, intratny, dyfuzja, maksymalna liczba osób… Nie jestem pewien, czy Twój projekt jest naprawdę bezinteresowny.

Poza tym, jak mówi Loxo... jakie jest Twoje skojarzenie tak naprawdę?
Czy można twierdzić, że jest stowarzyszeniem, nawet nie wymieniając nazwy… i danych kontaktowych?

Z praktycznego punktu widzenia: wszystkie informacje dotyczące tworzenia silnika demonstracyjnego Pantone znajdują się na stronie internetowej Quanthomme. W przeciwnym razie, czy masz możliwość zatrudnienia?
0 x
sylveno
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 23/06/04, 14:23




przez sylveno » 14/08/04, 20:49

Naprawdę się starałem i naprawdę wierzyłem, że jestem przejrzysty. Jak co...
Nazwa stowarzyszenia: Eko-wioska Barthés.
sygn. JO z 2 października 99: 1691. s. 4216.
Chciałbym wysłać Ci status, ale nie wiem jak.
Tak, mówię o pieniądzach. Dlaczego nie, skoro kasy są pełne i Walne Zgromadzenie, które odbyło się na początku sierpnia, zdecydowało o inwestycji w model demonstracyjny, aby przynieść pieniądze w stowarzyszeniu.
I tak, naprawdę uważam, że zgrupowanie „tak dużej liczby osób” wokół projektu daje więcej rezultatów niż pozostawanie samemu.
Jeśli więc podobnie jak my myślicie, że Ziemia jest w niebezpieczeństwie (a nie jestem znany z sentymentalizmu), skąd ta nieufność?
OK, to wszystko, czy jesteś pewien?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 314