Renault 21 domieszką wody

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Renault 21 domieszką wody




przez Christophe » 06/09/05, 13:28

Udało mi się „dotrzeć” Cedricowi do właściciela R21.
Przesłał mi zdjęcia swoich prac montażowych i będzie przemawiał w programie forum jak tylko się zarejestruje.
Ostatnio edytowane przez Christophe 20 / 11 / 05, 13: 55, 2 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 06/09/05, 13:29

Tutaj zdjęcia z montażu...luzem...

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz
Ostatnio edytowane przez Christophe 23 / 08 / 06, 21: 27, 3 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 06/09/05, 13:45

A tu filmik prezentujący montaż:

Ale oglądając ponownie ten film, zastanawiam się, czy to naprawdę ten sam montaż… Zaczynam wątpić. Cédric oświeci nas w tej kwestii, ale oto jego pierwsze komentarze:

za uwagi zwrócę się przede wszystkim do Państwa. Dziękuję, ponieważ raport studenta inżynierii był moją książeczką przy łóżku podczas wieczorów i tygodnia wakacji, co pozwoliło mi lepiej zrozumieć te zjawiska przed przystąpieniem do działania, 4 godziny na ustawienie reaktor (zakupiony od APTE).W takim razie muszę powiedzieć, że spędziłem 4 ha na zrobieniu tego bełkotki z podgrzewaniem chłodziwem (co już mi się nie przyda), a następnie skonfigurowałem elektronikę automatycznego napełniania, która działa bardzo dobrze, z wyjątkiem samochodu (Cierpiałem tam... bo tam jest - do ziemi...)
i szukając rozwiązania zrobiłem konserwację auta i nie dało się prawidłowo zdemontować filtra oleju więc: BUBBLE DO WYPALENIA
i zacząłem od podstawy gaźnika (prostota gwarantowana) w 3 godziny sprawa się udała oprócz zdjęć bo nie widać że nie mam mostka i kilku regulacji: pełne ssanie i maksymalne otwarcie buszla i duża tkanina jako filtr powietrza, co daje mi 50 cl/100 km zużytej wody i podobno 18 do 28% oszczędności paliwa (wciąż w toku). Zaznaczam, że to moja żona to robi najczęściej, jadąc do pracy 85 km/dzień i stwierdza, że ​​silnik jest bardziej płynny, lepiej reaguje i pracuje lepiej, zrobiłem test na pełnym luzie i według obrotomierza wydaje się, że maksymalne obroty wzrosły o 200 obr/min, ale nie zatrzymywałem się, aby to zrobić. Co do reszty, jak tylko znajdę chwilę, mam zamiar wyposażyć Nissana Vanette, będę informował, jeśli chcesz.
do zobaczenia wkrótce i jeszcze raz dziękuję
Ostatnio edytowane przez Christophe 04 / 09 / 09, 23: 25, 1 edytowany raz.
0 x
uszczelki
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 20/12/04, 16:17




przez uszczelki » 06/09/05, 14:24

Uuuuu... Na nagraniu widać chciwość, to R21 Kevina du Sud-est (alias asgardotyr, jak sądzę w tym przypadku forum).
To ja to nakręciłem i jakiś czas temu udostępniłem na mule. Zatem nie ma to nic wspólnego z montażem, o którym mowa (który jest jednak bardzo interesujący) i który również zasługuje na wideo. Można się ze mną skontaktować phroques@hotmail.com i zawsze jestem zainteresowany filmowaniem, jeśli uda nam się się spotkać (jestem na południowym zachodzie - dział 47).
A+
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 06/09/05, 14:37

AHAHAHH!!! Właśnie to pomyślałem, kiedy ponownie obejrzałem film...

Swoją drogą asgardotyr mógłby zaprezentować swój montaż + performance na forum ? Bo wydaje mi się, że tego już nie zrobiono...albo nie widziałem...

Dziękuję za informację w każdym razie! :rolleyes:
Ostatnio edytowane przez Christophe 04 / 09 / 09, 23: 25, 1 edytowany raz.
0 x
uszczelki
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 20/12/04, 16:17




przez uszczelki » 06/09/05, 15:05

Nie jestem reżyserem, ale informatykiem, więc swobodnie manipuluję, kompresuję i tak dalej. Co więcej, pracuję na moim traktorku ogrodowym o mocy 11 KM, z zamontowanym Pantone, ale w tej chwili nie jestem zbyt zadowolony: po testach na mieszance 50% wody, 50% super. To działa, ale gdy silnik zgaśnie, mam 3/4 wody i 1/4 super zdenaturowanych pozostałości. Dlatego spożywam (tylko...) 25% wody. Wszystko po to, żeby powiedzieć, że kiedy mam przed oczami montaż, który vraiment czy jest tego warte (a jestem wymagający), moje czy inne, zamierzam sporządzić prawdziwy raport, kompletny, udokumentowany i umożliwiający reprodukcję bez żadnych pytań. To praca, więc jeśli zainwestuję czas, to będzie włączone très Beton.
Do Kevina i jego R21 jest ode mnie 450 km, wiem, że ciągle testuje i udoskonala, ale też ma bardzo ograniczone zasoby i przyznam, że nie wiem, gdzie obecnie jest. Skontaktuj się ze mną na mój e-mail, podam Ci jego numer telefonu, jedyny sposób, aby się z nim skontaktować.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 06/09/05, 15:23

Nie jestem reżyserem, ale informatykiem, więc swobodnie manipuluję, kompresuję i tak dalej. Co więcej, pracuję na moim traktorku ogrodowym o mocy 11 KM, z zamontowanym Pantone, ale w tej chwili nie jestem zbyt zadowolony: po testach na mieszance 50% wody, 50% super. To działa, ale gdy silnik zgaśnie, mam 3/4 wody i 1/4 super zdenaturowanych pozostałości. Dlatego spożywam (tylko...) 25% wody.


W 100% Pantone naprawdę uważam, że iluzoryczne jest mieć nadzieję, że uda się zrobić coś (innego niż oczyszczenie) środkami prywatnymi (a zatem ograniczone bez prawdziwych narzędzi analitycznych i cyfrowego stylu modelowania).

Wszystko po to, żeby powiedzieć, że kiedy mam przed oczami montaż, który vraiment czy jest tego warte (a jestem wymagający), moje czy inne, zamierzam sporządzić prawdziwy raport, kompletny, udokumentowany i umożliwiający reprodukcję bez żadnych pytań. To praca, więc jeśli zainwestuję czas, to będzie włączone très Beton.


Cóż, niewątpliwie będziesz mile widziany w drugiej fazie „projektu”, który uruchamiam. A w międzyczasie, co sądzisz o zrobieniu raportu na temat traktorów? (mam kilka adresów)

Do Kevina i jego R21 jest ode mnie 450 km, wiem, że ciągle testuje i udoskonala, ale też ma bardzo ograniczone zasoby i przyznam, że nie wiem, gdzie obecnie jest. Skontaktuj się ze mną na mój e-mail, podam Ci jego numer telefonu, jedyny sposób, aby się z nim skontaktować.


Nie będziesz mieć zamiast tego jego e-maila? Cóż, jeśli jesteś pewien, że on już o tym wie forum ...może nie warto już się z nim kontaktować...
0 x
uszczelki
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 20/12/04, 16:17




przez uszczelki » 06/09/05, 16:17

Cytuję: Cóż, niewątpliwie będziesz mile widziany w drugiej fazie „projektu”, który uruchamiam. A w międzyczasie, co sądzisz o zrobieniu raportu na temat traktorów? (mam kilka adresów)

Odpowiedź:
Jestem zainteresowany, zwłaszcza jeśli te adresy znajdują się na południowym zachodzie i dalej, jeśli powiesz mi o ich zainteresowaniu. W przypadku Twojego projektu jestem tu, aby Cię wysłuchać... Mogę dostarczyć film przedstawiający jakość R21 (myślę, że zapewnia więcej niż zwykle znajdujemy).

Cytuję: Nie będziesz miał zamiast tego jego e-maila? Cóż, jeśli jesteś pewien, że on już o tym wie forum ...może nie warto już się z nim kontaktować...

Odpowiedź:
Nie oceniajcie pochopnie, on nawet nie ma komputera, ale ma odwagę i wytrwałość, za które należy pogratulować, aby udać się do forums i aby zebrać informacje, „pożycza” połączenie od jednego lub drugiego. Jest dobrą złotą rączką, ale nie zna się zbyt dobrze na komputerach. Całkiem proste.
0 x
Kedar
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 74
Rejestracja: 06/09/05, 15:33
x 1




przez Kedar » 06/09/05, 16:26

witam wszystkich przyjaciół Pantone, testuję odpowiedź na R21, aby powiedzieć wam, że jeśli wiecie, jak spawać autogenicznym tlenem acetylenem i elektrycznością, nie ma problemu!
jest to nawet stosunkowo szybkie do osiągnięcia, biorąc pod uwagę miesiące refleksji, które spędziłem
Krótko mówiąc, w razie pytań postaram się odpowiedzieć (posiadam komputer).
@+
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 06/09/05, 16:32

Jestem zainteresowany, zwłaszcza jeśli te adresy znajdują się na południowym zachodzie i dalej, jeśli powiesz mi o ich zainteresowaniu. W przypadku Twojego projektu jestem tu, aby Cię wysłuchać... Mogę dostarczyć film przedstawiający jakość R21 (myślę, że zapewnia więcej niż zwykle znajdujemy).


Wyślij mi e-mail, abyśmy mogli to omówić

Nie oceniajcie pochopnie, on nawet nie ma komputera, ale ma odwagę i wytrwałość, za które należy pogratulować, aby udać się do forums i aby zebrać informacje, „pożycza” połączenie od jednego lub drugiego. Jest dobrą złotą rączką, ale nie zna się zbyt dobrze na komputerach. Całkiem proste.


Arf tyle dla mnie... przepraszam... :unsure:

ps: Witamy Cédrica!
Ostatnio edytowane przez Christophe 04 / 09 / 09, 23: 24, 1 edytowany raz.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 108