reaktor pantone

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Gilles 59
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 10/09/05, 21:20

reaktor pantone




przez Gilles 59 » 14/09/05, 13:44

Zastanawiam się nad wyposażeniem mojego traktora w system Pantone, na razie chłonę wszystko, co widzę, próbuję zrozumieć pewne szczegóły, np. reaktor. w spadzie wygląda na to, że wewnątrz jest przecięty, tylko jeden koniec o długości 10 minimetrów jest zaostrzony, czy jest to przekrój, więc nie jest przecięty? a następnie materiały tej osi, które są najlepsze? stal nierdzewna czy żelazo? w kwestii przewodności? i wtedy trzeba spawać żelazo na stali nierdzewnej, w praktyce każda stal nierdzewna byłaby lepsza. . z drugiej strony, czy bieguny północ-południe są ważne? Czy należy go namagnesować przed lutowaniem? jeśli nadal stal nierdzewna jest namagnesowana? Nie jestem pewny. w spadzie jest pionowo, więc nagle polaryzacje nie mają już znaczenia! . długość, to im dłuższy, tym skuteczniejszy? 10 cm to mało! Czytałam też, że stal nierdzewna paruje, a żelazo rdzewieje, bo czytałam, że słona woda działa jeszcze lepiej, ale sól wszystko zjada. Nie mam zamiaru robić czegoś, co się rozpada i za dwa lata trzeba będzie remontować! Czy planujesz zakręcić wodę przed wyłączeniem silnika ze względu na rdzę?

Oto kilka pytań, które przychodzą mi na myśl.

skrzela.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 14/09/05, 13:59

Obecnie pracujemy nad dokumentem podsumowującym, który odpowie na wszystkie te pytania (ale jeszcze nie wiemy, jak go rozesłać... bezpłatnie lub prosząc o niewielką datkę...)... W międzyczasie możesz przeczytaj zeznania Toftofa, który zorganizował zgromadzenie od A do Z opisane tutaj: https://www.econologie.com/forums/tracteur-p ... vt726.html
0 x
Oscar
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 17/09/05, 21:28




przez Oscar » 17/09/05, 22:23

cóż, widzę pustą stronę :(
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 17/09/05, 22:57

? czy to koi? U mnie to działa... może nie kliknąłeś poprawnie...?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 17/09/05, 23:04

U mnie to samo, działa.
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 18/09/05, 12:24

też działa :ph34r:
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Oscar
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 17/09/05, 21:28




przez Oscar » 18/09/05, 13:50

p**** komputera :angry:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 268