Silnik Pantone: geograficzna pomoc, ogólnie

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Silnik Pantone: geograficzna pomoc, ogólnie




przez Christophe » 09/11/05, 22:27

To właśnie tutaj można reagować na projekcie CMP zasobów Unii. Oto e-mail wysłałem do listy mailingowej:

Edycja: odwiedź forum dedykowany, aby pomóc w znalezieniu informacji, ludzi z twojego regionu lub eksperymenty montażu silnika pantone: https://www.econologie.com/forums/experiment ... -vf42.html

Bonjour à tous,

Po niektórych swoich reakcjach, oto jak to widzę dla "później". Niestety w tym poczty elektronicznej jest nieco długi, ale starałem się rozwiązać wszystkie punkty ... Dziękuję za przeczytanie.

Poniższy komunikat potwierdzający mój pomysł na pewnego rodzaju federacji kładzie I jako załącznik, ponieważ zgadzam się całkowicie z tego i to, że w rzeczy pouront do przodu tak szybko, jak to możliwe.

1) Pierwsza twoje reakcje:

Były ku mojemu zaskoczeniu, raczej pozytywne (tzn Xavier jest umiarkowanie negatywne? Może nie wiem) ... no to jest pewne, że "spekulanci" szpiedzy i wszelkiego rodzaju milczą i pozostają " silent "... większość z was, która wreszcie zareagował, wzmocniły moją pocztę certe nieco agresywny (ale żeby ludzie reagują czasami jest to, co jest potrzebne!).
Miałem pewne reakcje w prywatnym raczej pozytywne, ale również dla mnie "przynieść na ziemię" i wszelkie czysto negatywne dąży do destabilizacji mnie! Więc pozytywów.

Tak więc pierwszy punkt jest więc w trakcie tego "związku" i dzielenia się.

2) Organizacyjne

Powinny być wykorzystane do poprawy indywidualnych umiejętności, mam na myśli, że nie jest improwizowana, np silnika. Każdy będzie najlepiej wykorzystać własną wiedzę i umiejętności jak najlepiej przejść na "rzecz". Niektóre z nich będą bardziej techniczne, administracyjne i inne, bardziej lepiej organizować spotkania, nawiązywać kontakty, aby konta, etc etc ...

Wszystkie umiejętności zmotywowanych osób będą mile widziane, ale niezbędna jest umiejętność delegowania, zaufania, a przede wszystkim nie chcesz przejmować odpowiedzialności za system i starać się szybko zarobić dużo pieniędzy ... to najlepszy sposób na unieważnienie związek i właśnie na to czekają nasi przeciwnicy !! W każdym razie, biorąc pod uwagę odmowę patentu pantone, system nie należy do nikogo i wszystko, co jest publikowane w Internecie, należy do domeny publicznej! Paradoksalnie, to z kolei ogranicza rozwój przemysłu.

a) Zasoby ludzkie

Wszystkie osoby, które chciałyby wziąć udział we wspólnym projekcie dokona ich umiejętności mogą wnieść do projektu. Częstym arkusz informacyjny pourait być pomocne dla tego kroku. Ogromne zasoby ludzkie i doświadczenie dostępne wśród emerytów! Większość nie zwrócił przyczyni się do postępu "coś"!

b) prawne

Tak właśnie myślę, że rzeczą pourait najlepszych prac: kilka reaktywne lokalne stowarzyszenie pogrupowane w "federację" struktury zaawansowania narodowej. Zalety: szybkość i reaktywność régionnale wymiany i nationnale, bez oligarchia. Wada: ciężkie do wykonania, trzeba bardzo kompetentnych prawników, bezproblemową komunikację i wyznaczyć "liderów regionalnych". Najprostszą będzie prowadzony po prostu działa organizatora AFM Telethonu lub sercu restauracji: 2 są nationnaux z régionnales delegacji. Oczywiście dołączyć istniejące stowarzyszenia jest możliwe ...

c) zasoby finansowe i materialne

Pieniądze i ścięgna wojny, ale jeszcze bardziej badania i rozwój. Bez pieniędzy NIC NIE zrobimy. Nie wierzę w skuteczny sposób wolontariatu: umiejętności każdej osoby będą musiały być wynagradzane (niekoniecznie finansowo) w mniej lub bardziej sprawiedliwy sposób. Dlaczego niektórzy mieliby skorzystać z długich godzin pracy innych za darmo? Bez „równowagi” po tej stronie ... projekt nie będzie wykonany w sposób cnotliwy! Oczywiście ci, którzy chcą przekazać darowiznę, mogą to zrobić, ale nie ma wątpliwości, że większość aktorów projektu łaskawie skorzysta na pracy drugiej mniejszości! I to jest całkiem normalne!

Self-financingu będzie sposób, aby dać nam pełną swobodę, jak to możliwe, ale oglądać silnika R & D kosztuje drogie ... bardzo drogie. Oto kilka możliwych sposobów finansowania:
- Składki członkowskie w związku z tym potrzeba stałego zatrudniania
- Organizacja wykładów informacyjnych (cena NIE STIFF!)
- Darowizny via "polluthon" ... idea jest uruchamiany o tym myślisz!
- Sprzedaż materiałów / silnika doświadczalnego ...
- Etc etc ...

Powinieneś wiedzieć, że instrumentacja stanowisku do badań silnika kosztuje około € 150 000.
Na dowód spójrz na środki IFP: http://www.ifp.fr/IFP/fr/espacepresse/D ... sOffre.pdf
Bez nich wciąż OZNACZA bricolera w 10 LAT !! Że czasu i energii zostanie zmarnowany!

Innymi słowy, myślę kombinacji 50 lub 100 ludzi dawać ... nic przeciwko 1000 lub 2000 stowarzyszonym osoby wzdłuż tej samej SENS
może rozpocząć o masie (media i finansowe) do mediów przemysłowych i tradycyjnej. Mamy 800 na liście .. i jestem pewien, że każdy wie, że 2 lub 3 ludzi, którzy chcą pracować w tej sprawie. Czy matematyka: 2000 Osoba dokonująca darowizny / wkład 50 100 euro (co ostatecznie jest cena 2 tankowania!) Pozwala na znaczne obciążenie finansowe, nie mówiąc już o środki z działań Unii !

Znowu inciste o tym bez środków Unii każdego z was nie uda.

Pytanie Sprzęt: wszelkie przydatne odzyskiwania materiałów i udostępnianie obróbki wyposażenie / spawanie / montaż byłby mile widziany.

3) Plan działania

Celem tego związku będzie oczywiście postęp w badaniach i rozwoju, aby zrozumieć i opanować ten proces. Drugim celem będzie rozpowszechnianie informacji.
Mogliśmy szybko (po kilku miesiącach) osiągnąć sprzedaż zmodyfikowanych silników. Ostatni 2 ma na celu sfinansowanie 1er i umiejętności każdego z nich.

W najbliższym czasie chodzi o sprawdzenie, czy pomysł przyciąga uwagę minimum kompetentnych podmiotów (fizycznych lub moralnych) i pragnie zaangażować się w projekt w sposób zrównoważony.
W przeciwnym razie nie ma sensu, nie ma nic do stracenia czasu w tej idei.
W tym celu stworzyłem przestrzeń do dyskusji na forum ekonologii:

Pożądane byłoby spotkanie w tej sprawie forum zamiast wymieniać e-maile na tej liście mailingowej, w rzeczywistości znacznie łatwiej jest znaleźć informacje na temat forum tylko na liście ....

Osobiście nie wiem, na jakim poziomie zaangażowania mogę intervernir: Mam motywację, ale to wszystko zależy od motywacji ... I rozpoczęła się pomysł, myślę, że jest to wykonalne, ale to wszystko zależy od ciebie!

Oto idea jest reaktywowana ... nic nie mogę zrobić więcej w obecnym stanie rzeczy ...

Christophe
Ostatnio edytowane przez Christophe 16 / 05 / 13, 10: 06, 4 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 30/11/05, 15:05

Cześć
jak zwykle nie otrzymałem Maillinga !!!
Nasze stowarzyszenie nie ma znaczenia, a tych kilku członków jest dostępnych dla wszystkich, aby pomóc w rozwoju projektu.
Jesteśmy spłukani, ale mamy duże doświadczenie z demerde (afrykańskim stylem), więc możemy zrobić bardzo niewiele.
w naszym obszarze kompetencji mamy 2 mechaników (samolot marmara) dwóch trzech nauczycieli i instytutów (aby wyjaśnić dlaczego) : Lol: , fizjoterapeuta (aby przywrócić nam formę po pracy). :płakać:
Potrzebowalibyśmy inżyniera elektronika i specjalisty ds. Akwakultury. :?
@+
zac
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
emlaurent
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 153
Rejestracja: 17/12/05, 00:42
Lokalizacja: Alzacja

Re: Pomoc geograficzna, ogólnie




przez emlaurent » 17/12/05, 00:45

econology napisał:Powinieneś wiedzieć, że instrumentacja stanowisku do badań silnika kosztuje około € 150 000.
Na dowód spójrz na środki IFP: http://www.ifp.fr/IFP/fr/espacepresse/D ... sOffre.pdf
Bez nich wciąż OZNACZA bricolera w 10 LAT !! Że czasu i energii zostanie zmarnowany!


Witaj!

Powyższy link do strony internetowej nie jest dobry !!
Nie udało mi się znaleźć dobrego linku na stronie IFP.
Czy to możliwe, aby mieć pełny link?

Dzięki, Emmanuel
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 20/12/05, 15:55

0 x
atieu78
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 20/10/05, 21:12




przez atieu78 » 23/12/05, 22:31

W pełni zgadzam się z e-mailem z 9 listopada wysłanym przez Christophe'a Martina i jestem gotów wnieść swój wkład w projekt krajowego związku pantone, jeśli zostanie on zrealizowany.

W tym celu rozmawiałem o projekcie z kilkoma przyjaciółmi, którzy twierdzą, że są gotowi do udziału w projekcie. Moglibyśmy uczestniczyć finansowo w projekcie (wkład od 50 do 100 € wydaje się naprawdę bardzo przystępny) i możemy rozszerzyć nasz projekt do maksimum naszej wiedzy.

Dla naszych kompetencji nie jesteśmy elektrykiem, mechanikiem ... ale możemy oczywiście pomóc w budowie silników pantone.

W tym celu konieczne byłoby utworzenie lokalnego związku po stronie Mantes-la-Jolie, ponieważ nie mamy ani miejsca, ani sprzętu, aby dokonać tego rodzaju doświadczenia.

Dołożymy wszelkich starań, aby przyczynić się do rozwoju tego silnika. Jednak jako studenci będziemy mieli do dyspozycji tylko weekendy lub święta.

Z drugiej strony byłem zgorszony, gdy dowiedziałem się, że niektórzy, ożywieni złymi intencjami, wykorzystują naiwność nowicjuszy (której jestem częścią), aby ich oszukać. Silnik Pantone to nowy pomysł, innowacyjny, ale niepokoi wielu przemysłowców, ponieważ podważa znaczenie elementu, na którym zbudowane jest nasze społeczeństwo: ropy. Również tego rodzaju złe inicjatywy dla bardzo lukratywnych mogą jedynie pomóc zabić ten projekt w zarodku.

Im więcej wyjeżdżamy z „czystymi” intencjami (nienastawionymi na zysk), tym bardziej prawdopodobne jest, że w najbliższej przyszłości zobaczymy wszystkie samochody napędzane bardziej ekologicznym silnikiem.


Mateusz Martinez
0 x
Lusitano
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 23
Rejestracja: 11/01/06, 18:54
Lokalizacja: herault

stowarzyszenie




przez Lusitano » 02/02/06, 15:34

Helo,
nie bardzo łatwe finansowo, jednak jestem bardzo zainteresowany członkostwem (nie + 50 euro)
moje umiejętności w spawaniu mig mag + tig + arc, oxycutting i zwijaniu. lusitano i cała moja zachęta w ten sposób
0 x
Buga
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 115
Rejestracja: 24/02/05, 11:53




przez Buga » 22/02/07, 19:37

Nie widzę żadnej ewolucji na ten temat ... w rzeczywistości właśnie ją odkryłem i wydaje się martwy ...
oto moja opinia do mnie;
federacja jest oczywiście dobrym pomysłem ...
ale proszę nie próbuj angażować
ani polityka, ani sprawiedliwość, czy to przez zwykły fakt złożenia statutu federacji lub stowarzyszenia ...
tak naprawdę to nie ropa rządzi stanami ...
to pieniądze ....
i przez dziesięciolecia ta siła pieniędzy przechodziła przez ropę naftową.
co sprawia wrażenie, że ropa naftowa jest nerwem wojny ...
ale kiedy olej zostanie zastąpiony czymś innym, będzie to inna rzecz, która będzie miała cały wygląd mocy ...
lobby, które nazywam raczej mafiami, się poruszy ...
i wierzcie mi, jestem przekonany, że sformalizowanie federacji przyniesie wam tylko trudności ...
nie powinieneś stać się paranoikiem, ale ...
mafie pieniężne, które skutecznie kontrolują obecny świat, nie będą uwikłane w uprzedzenia ...
Wierzę, że każda próba formalizacji, sprzedaży systemów pantone, nadmiernie zjednoczonego genu, zostanie podważona przez mafie, lobbystów, którzy są mądrzejsi od nas w kwestiach prawnych i nie osiągną niesamowitego uprzedzenia i niczego nie podejrzewając, aby rozbić jajko przed wykluciem się pisklęcia ...
voila ...
0 x
ThierrySan
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 406
Rejestracja: 08/01/07, 11:43
Lokalizacja: Na południowy zachód




przez ThierrySan » 23/02/07, 00:41

Też tego nie przeczytałem !!

Ale ta inicjatywa jest bardzo dobra ... Pozostaję jednak sceptycznie nastawiony do podziału zasobów: regionalnego, departamentalnego czy krajowego?! Ponieważ stanowiska do testowania silników byłyby konieczne, aby udzielić odpowiedzi przez skojarzenie ...

Jeśli chodzi o kwestię samofinansowania, zapomniałeś o środku, który pozwala mi być odpowiedni: na przykład sprzedaż książek wyprodukowanych przez stowarzyszenia ... prawda?!

Mogłoby to kusić mnie takim bytem, ​​ale trzeba tam wiele ulepszyć ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 27/03/07, 15:36

Wizualizacja tej części forums jest teraz zarezerwowane dla zarejestrowanych członków.
0 x
queff
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 01/04/07, 20:57
Lokalizacja: Gwadelupa




przez queff » 04/04/07, 03:54

Witam,

Trochę ląduję i przyznaję, że nie opanowałem organizacji tego typu struktur ... Wierzę jednak, że struktura narodowa będzie trudna do zarządzania i droga ... Organizacja w klubach byłaby bardziej elastyczna, z na przykład organizacja demonstracji pod wspólnym sztandarem ...

Zac napisał:
Potrzebowalibyśmy inżyniera elektronika i specjalisty ds. Akwakultury.


Zac, akwakultura, więc nie wahaj się, będzie to dla mnie przyjemność.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot] i goście 275