System G na śmigłowcu

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Zulus
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 18/09/06, 18:48

Rolnicy




przez Zulus » 22/09/06, 15:37

Christophe napisał:
Zulus napisał:Obawiam się, że słowo „WSZYSTKO” jest trochę za mocne.


Popełniłem błąd, napisałem THE zamiast ICH.


Utrzymuję, że słowo „WSZYSTKO” jest zbyt mocne. Gdyby wszyscy rolnicy wyposażyli swoje traktory w urządzenie Pantone, powinienem znaleźć takie blisko mnie. Jak myślisz, jaki procent rolników jest wyposażonych?

Doskonale zdaję sobie sprawę, że zwiedzanie pojedynczego silnika nie będzie miało istotnego znaczenia z naukowego punktu widzenia. Dlatego chcę zobaczyć kilka z nich. Nie powinno to być trudne, ponieważ wszyscy się wyposażają. I nawet jeśli sam nie mogłem zmierzyć oszczędności paliwa, przynajmniej mogłem zebrać ich opinie.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Odp: Rolnicy




przez Christophe » 22/09/06, 15:51

Zulus napisał:Utrzymuję, że słowo „WSZYSTKO” jest zbyt mocne. Gdyby wszyscy rolnicy wyposażyli swoje traktory w urządzenie Pantone, powinienem znaleźć takie blisko mnie. Jak myślisz, jaki procent rolników jest wyposażonych?


Hm, nie rozumieliśmy się… kiedy mówię „wszyscy ICH”, mam na myśli traktory rolnika! Innymi słowy: rolnik, który ma 3 ciągniki, wyposaży wszystkie 3 w doping... z rezultatami, które z pewnością będą się różnić w zależności od ciągnika i zespołu, ale mimo wszystko...

Trudno podać procent, trzeba by zapytać monterów (Apte, Chti Pantone...), ile zestawów zmontowali... ale zdziwiłbym się, gdyby tak powiedzieli... (organy podatkowe?)

Na pierwszy rzut oka powiedziałbym, że we Francji jest od 400 do 500 instalacji na „dużych silnikach” (ciągniki, maszyny budowlane itp.)... Wystarczy spojrzeć na liczbę referencji na temat Quanthomme... które nie musi stanowić jedynie niewielkiego%...
0 x
Zulus
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 18/09/06, 18:48

Odp: Rolnicy




przez Zulus » 22/09/06, 17:22

Christophe napisał:Hm, nie rozumieliśmy się… kiedy mówię „wszyscy ICH”, mam na myśli traktory rolnika! Innymi słowy: rolnik, który ma 3 ciągniki, wyposaży wszystkie 3 w doping... z rezultatami, które z pewnością będą się różnić w zależności od ciągnika i zespołu, ale mimo wszystko...

Rzeczywiście, Christophe, nie rozumieliśmy się. Byłoby jaśniej, gdybyś napisał: „Rolnicy wyposażają wszystkie swoje traktory…”

Miłego weekendu,
Zulus
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 11/10/06, 14:47

Bardzo fajny filmik (nie mający nic wspólnego z helikopterem poza tym, że też lata): http://video.google.fr/videoplay?docid= ... 9215&hl=fr
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 11/10/06, 16:03

Witam,
został nakręcony niedaleko mojego domu, tuż obok jest ładne lotnisko
Pas startowy o długości 5000 stóp 05. 23 minut lotu samolotem z mojej bazy domowej.
Niektórzy robią to za pomocą małych helikopterów elektrycznych.

André
0 x
Ciren71
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 22/11/06, 17:30




przez Ciren71 » 22/11/06, 17:53

Są naprawdę tacy, którym nie zależy na tym, żeby cokolwiek powiedzieć!!!

Na szczęście jest André, jak sądzę, który może udowodnić tę głupotę.

Precyzja do helikoptera, jest oryginalna, jest to ogrzewanie kabiny.
W 300c jest blok wtryskowy, więc nie ma grzałki gaźnika. I sondy do wylotu spalin też nie ma, jest tylko na dyszach turbiny.

Aby położyć temu kres, nikt nie będzie ryzykował narastania głupoty w helikopterze.
Ryzykujemy życie w każdym locie, nie po to, by zarobić 3 centy, dokonywalibyśmy głupich ustaleń.

Poza tym ta maszyna ma około 3 godzin autonomii, nie wiem jak przejść do 6 godzin!!!!

Czy jesteś zmęczony idiotami krążącymi takimi idiotami, więc NIE, ten system nie istnieje w helikopterze.

Dobrze jest od czasu do czasu ponarzekać. : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 156