prośba o pomoc w stworzeniu pantone

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Bikemania
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 17/11/06, 00:14
Lokalizacja: Aveyron

prośba o pomoc w stworzeniu pantone




przez Bikemania » 25/03/07, 23:27

bonjour,
Jestem bardzo zainteresowany procesem silnika pantone i desperacko szukam pomocy w zamontowaniu go na moim turbosprężarce R21.
Jestem niezłą złotą rączką, robię też dużo mechaników motocyklowych, ale nie czuję się dobrze z komputerami i pomimo wielu wyszukiwań w Internecie i wielu drukowanych planów jestem w najbardziej niejasnym całkowite.
Chciałbym również zmodyfikować przestrzeń LPG V6, ponieważ reduktor ciśnienia ma zostać zmieniony i zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby go spanonizować ???
Chciałbym wtedy otrzymać wasze cenne opinie i pomoc, ponieważ projekt jest bardzo bliski mojemu sercu, odpowiada wszystkim moim oczekiwaniom zarówno pod względem oszczędności, jak i pod względem oczyszczenia naszej pięknej planety.
z góry dziękuję za wszystkie udzielone odpowiedzi. przyjazny
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 25/03/07, 23:42

Czy spojrzałeś na ten temat:

Silnik Pantone w Renault 21

Nie wahaj się skorzystać z Wyszukiwarka

ps: duże V innego motocyklisty (VFR 94)
0 x
Bikemania
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 17/11/06, 00:14
Lokalizacja: Aveyron




przez Bikemania » 26/03/07, 00:06

cześć i dziękuję za odpowiedź.
Widziałem te zdjęcia, które również mnie bardzo zainteresowały, bo oczywiście chodzi tu o silnik z turbodoładowaniem ... ale nic z tych zdjęć nie da się łatwo wykorzystać. przynajmniej nie bez wiedzy i wskazówek.
czy możesz mi powiedzieć, jak skontaktować się z reżyserem tego montażu?
z góry dziękuję.
ps: Jestem także dumnym właścicielem VFR, ale karat 90, pierwszego jednoramiennego ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 243