Nie daj się nabrać, nie aktywując opcji „Moja przestrzeń zdrowia”

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14937
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4351

Nie daj się nabrać, nie aktywując opcji „Moja przestrzeń zdrowia”




przez GuyGadeboisTheBack » 06/02/22, 20:02

0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Nie daj się złapać, nie aktywując „Mojej przestrzeni zdrowia”




przez Obamot » 05/05/22, 12:53

Tam nadal moglibyśmy dezaktywować wszystko...
Po awarii udostępnionej dokumentacji medycznej, oto przybycie pierwszego roku „Moja przestrzeń zdrowia” (Dekret nr 2021-1048 z dnia 4 sierpnia 2021 r.).
W styczniu 10 r. otworzono tylko 2021 milionów wspólnej dokumentacji medycznej. Posiadacze polis musieli podjąć wysiłek, aby ją utworzyć.
Moja przestrzeń zdrowia zatroszczy się o siebie, nikt nie zdaje sobie z tego sprawy


Nie mogli wejść przez drzwi, weszli przez okno:
Etyka: tajemnica lekarska wciąż zagrożona!


D00D2B52-E3C9-4EB4-8E5C-6D6CA4EFCE76.jpeg
https://www.usine-digitale.fr/article/v ... e.N2001062

Więc zasadniczo sprzeciwić się „Cyfrowa przestrzeń zdrowia” byłyby bezużyteczne, ponieważ Ursula Von Der Leyen wciąż ukrywa się w zasadzce, szybko przesuwając najbardziej niepopularne akta! http://ehaction.eu/towards-the-european ... -workshop/

Urszula Von Der Leyen:
— „Musimy maksymalnie wykorzystać potencjał e-zdrowia, aby zapewnić wysokiej jakości opiekę zdrowotną i zmniejszyć nierówności. Chcę, abyście pracowali na rzecz stworzenia europejskiej przestrzeni danych dotyczących zdrowia, aby promować wymianę tych danych i wspierać badania nad nowymi strategiami profilaktyki, a także nad leczeniem, lekami, wyrobami medycznymi i wynikami. W ramach tego powinniście zapewnić obywatelom kontrolę nad ich własnymi danymi osobowymi”.
Najlepszy sposób, aby zagwarantować Poufne informacje medyczne czy nie jest po prostu NIE agregowanie tych danych PRYWATNY... Ponieważ grupowanie ich razem, a następnie modlenie się do nieba, aby „upewniło się, że masz nad nimi kontrolę”, to naprawdę żart z nas!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Nie daj się złapać, nie aktywując „Mojej przestrzeni zdrowia”




przez Obamot » 05/05/22, 13:25

PS: Ponieważ celem ich grupowania jest wyraźnie chęć zdobycia danych NASZEGO zdrowia, w przeciwnym razie nie ma powodu, aby konfiskować je w „scentralizowanej rzeczy”…! Są inne sposoby na robienie statystyk, musimy przestać uważać się za idiotów.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Nie daj się złapać, nie aktywując „Mojej przestrzeni zdrowia”




przez Exnihiloest » 05/05/22, 21:58

 
Musimy pójść dalej: odmówić leczenia.

Wygrywamy pod każdym względem. Stawia big pharma na słomie, uniemożliwia politykom śledzenie nas, mści się na wszystkich mandarynkach, które zażądały zamknięcia nas lub uduszenia pod maskami po zaszczepieniu swoich COVID-owskich bzdur na łuskowcach w Wuhan, a pieniądze niepotrzebnie zmarnowane w szpitalach czy lekarzach można przeznaczyć na bardziej pożyteczne działania, na przykład przeciwko globalnemu ociepleniu. Kto nie zgodzi się wydać setek miliardów euro na obniżenie temperatury o 0,01°C w ciągu 40 lat? Wisienką na torcie, przewidywalnym spadkiem średniej długości życia, a co za tym idzie liczby ludności, zmniejszy presję wywieraną na środowisko. Jakie szczęście. Moja teoria spiskowa jest najlepsza!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Nie daj się złapać, nie aktywując „Mojej przestrzeni zdrowia”




przez Obamot » 05/05/22, 22:38

To, co mówisz, nie jest nawet całkowicie głupie (choć raz...)

Spudłowałeś? : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13707
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1521
Kontakt :

Re: Nie daj się złapać, nie aktywując „Mojej przestrzeni zdrowia”




przez izentrop » 06/05/22, 02:07

Nie pakujesz, to jeszcze nie jest gotowe https://www.totalbug.com/mon-espace-sante/
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Nie daj się złapać, nie aktywując „Mojej przestrzeni zdrowia”




przez Janic » 06/05/22, 08:31

frajer » 05, 05:22
Musimy pójść dalej: odmówić leczenia.
Wygrywamy pod każdym względem. Stawia big pharma na słomę,
Nullard powiedział kolejną bzdurę, myląc farmację z BIG pharma.
Doskonałe zdrowie to tylko fantazja, niczym więcej niż maszyna.
Jest jednak różnica między drobnymi problemami operacyjnymi, które można łatwo zredukować prostymi środkami (o których młodsze pokolenia zapomniały), a czekaniem, aż będzie za późno, aby się z nimi uporać, najczęściej z przemocą dla organizmów, bo idea zdrowego stylu życia, ograniczenia małych narkomanów, właśnie nie leży w intencjach wielkiej farmy, która widzi tylko redystrybucję swoich obrotów i zysków do swoich akcjonariuszy.
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Nie daj się złapać, nie aktywując „Mojej przestrzeni zdrowia”




przez Exnihiloest » 06/05/22, 21:51

obscurantistnic 06/05/22, 07:31
...Ale jest różnica między drobnymi problemami operacyjnymi, które można łatwo zredukować za pomocą prostych środków (o których młodsze pokolenia musiały zapomnieć), a czekaniem, aż będzie za późno, aby sobie z nimi poradzić...

Nie ma różnicy. Trochę zdrowego stylu życia i koniec z farmacją lub BIG pharma. Z Sokiem Marchewkowym, który działa na wszystko, obskurantysta dobrze o tym wie, żadnych więcej problemów. Nie nadużywaj go jednak, bo inaczej zaryzykujesz życiem Matuzalema, gdy będziesz musiał szybko zginąć, aby zmniejszyć presję na środowisko.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Nie daj się złapać, nie aktywując „Mojej przestrzeni zdrowia”




przez Obamot » 06/05/22, 22:59

też myślałem...
Exnihiloest napisał:obscurantistnic 06/05/22, 07:31
...Ale jest różnica między drobnymi problemami operacyjnymi, które można łatwo zredukować za pomocą prostych środków (o których młodsze pokolenia musiały zapomnieć), a czekaniem, aż będzie za późno, aby sobie z nimi poradzić...

Nie ma różnicy. Trochę zdrowego stylu życia i koniec z farmacją lub BIG pharma. Z Sokiem Marchewkowym, który działa na wszystko, obskurantysta dobrze o tym wie, żadnych więcej problemów. Nie nadużywaj go jednak, bo inaczej zaryzykujesz życiem Matuzalema, gdy będziesz musiał szybko zginąć, aby zmniejszyć presję na środowisko.
Cóż, spróbuj wylegiwać się za ekranem przez cały dzień i jeść tylko hamburgery i ciastka popijane napojami gazowanymi i/lub napojami (lub nawet dymem), a zobaczysz, czy to gnognote ”styl życia„...

(A teraz nie czekamy już, aż twój piruet odbije się od kolejnego nonsensu, który plami...)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Nie daj się złapać, nie aktywując „Mojej przestrzeni zdrowia”




przez Exnihiloest » 08/05/22, 18:33

Obamot napisał:też myślałem...
Cóż, spróbuj wylegiwać się za ekranem przez cały dzień i jeść tylko hamburgery i ciastka popijane napojami gazowanymi i/lub napojami (lub nawet dymem), a zobaczysz, czy to gnognote ”styl życia„...

(A teraz nie czekamy już, aż twój piruet odbije się od kolejnego nonsensu, który plami...)


Brak sekwencji. Jak głupio! Roll: Roll: Roll:
0 x

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Ahmed, Macro i goście 146