Usunięto gazomierz GDF

Ropa, gaz, węgiel, energia jądrowa (PWR, EPR, fuzja gorąca, ITER), elektrociepłownie gazowe i węglowe, kogeneracja, trójgeneracja. Peakoil, zubożenie, ekonomia, technologie i strategie geopolityczne. Ceny, zanieczyszczenie, koszty ekonomiczne i społeczne ...
seb108
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 15/07/07, 09:30

Usunięto gazomierz GDF




przez seb108 » 15/07/07, 09:43

Zostałem zaproszony do nowego znajomego i zauważyłem brak gazomierza... Zapytałem go i powiedział mi, że przekręca gaz na przepustkę (jest kotlarzem)... Przyznam się, że wpadłem tam, na mojej dupie.

Nie wiem jak jest z gazem miejskim, ale gazomierz to nie licznik prądu? nie powinno być uszczelnione? Najgorsze jest to, że jest całkiem dumny z tej zasady...
0 x
Avatar de l'utilisateur
momotopo
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 40
Rejestracja: 21/11/06, 19:33
Lokalizacja: Na północ
x 1

Re: Usunięty licznik gazu




przez momotopo » 15/07/07, 11:37

seb108 napisał:Zostałem zaproszony do nowego znajomego i zauważyłem brak gazomierza... Zapytałem go i powiedział mi, że przekręca gaz na przepustkę (jest kotlarzem)... Przyznam się, że wpadłem tam, na mojej dupie.

Nie wiem jak jest z gazem miejskim, ale gazomierz to nie licznik prądu? nie powinno być uszczelnione? Najgorsze jest to, że jest całkiem dumny z tej zasady...


Zwykle są one zapieczętowane, ale czasami nie. Zawsze są mądrzy faceci. Wykonanie go lub znalezienie gotowego nie jest zbyt skomplikowane.

Dochodzi jeszcze oczywiście aspekt moralny, ale w naszym społeczeństwie wyjdę na starego głupca :zaszokować:
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 15/07/07, 11:58

To bardzo, bardzo, bardzo niegrzeczne!
Jest tylko jedno kwalifikator: jest to kradzież w najczystszej postaci, która w dodatku jest ścigana i represjonowana!

Więc możesz szantażować i żądać, aby zainstalował to samo w twoim domu w zamian za twoje milczenie..... : Chichot:

(Wiem, jestem łajdakiem!)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
stef5555
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 151
Rejestracja: 15/01/07, 15:20




przez stef5555 » 15/07/07, 18:24

:? w dniu, w którym zostanie złapany, witaj rachunek...... :płakać:

:| w końcu, nawet jeśli nie przyczyniam się do tego typu rzeczy, każdy radzi sobie najlepiej, jak potrafi
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 15/07/07, 21:47

naprawdę wiąże się to z bardzo dużym ryzykiem dla przyjemności oszustwa....
co zrobi, gdy będzie już karany?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79125
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 15/07/07, 22:12

Pytanie: czy sprzedaje trochę sąsiadom? : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 16/07/07, 12:32

Tak ! z zielonymi certyfikatami! : Mrgreen:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 16/07/07, 12:39

stef5555 napisał:cóż, nawet jeśli nie wniosę tego rodzaju rzeczy do każdego [...]
No cóż, czy możemy wesprzeć złodziei? Za co, za ich emeryturę? : Lol:

To wyrażenie jest ciekawe, prawda? : Wink:
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 16/07/07, 18:18

„Zasubskrybuj” byłoby lepsze.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79125
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 16/07/07, 19:21

Hmm, raczej „gwarancje”, nie? Cóż, po francusku...w Walonii może to być subskrypcja... : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Energie kopalne: ropa, gaz, węgiel i energia jądrowa (rozszczepienie i synteza jądrowa)”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 195